Živé kurzy

Chceš si bylinky skutečně osahat, poznat, ochutnat a podrobně prohlédnout? Poznat jejich účinky a vyrobit si z nich báječné přírodní produkty?

Na živých kurzech vyrábíme

  • masti,
  • tinktury,
  • sirupy,
  • bylinkové oleje,
  • vaříme si bylinkové čaje
  • a přidáváme si čerstvé bylinky do jídla.

Moje kurzy probíhají v Komunitním centru Hájovna v Praze 5 v Košířích — velmi přívětivém prostoru vedle parku Cibulka.

 

Živé kurzy - Anna Bednářová
Kytka

TERMÍNY:

Bylinkové tvoření 13. září 2024

Živé bylinkové tvoření

Zvu vás na živé bylinkové tvoření, které proběhne na Praze 5 v Košířích, v komunitním centru Hájovna.

Budeme vyrábět z podzimních plodů přírody — likér, sirup, tinkturu nebo mast a ochutnáme dobroty divoké zářijové kuchyně.

Ať ti neunikne tvoje místo, přihlašuj se TUDY:

Cena je 900 Kč. 

Akce se koná v minimálním počtu pěti lidí.

Těším se na vás!

Podívej se na mapu, kde najdeš centrum Hájovna

Kurz na míru

Nabízím i možnost objednat si můj kurz, který ti připravím na míru pro tvé potřeby – rozlučku se svobodou, teambuilding do práce. Stačí se mi ozvat na e‑mail anna@bylinkoveradosti.cz a domluvíme spolu podrobnosti.

Co říkají účastnice živých kurzů?

„Bylinkové kurzy Aničky Bednářové jsem objevila toto jaro, kdy jsem se potřebovala více dotýkat živé přírody po dlouhém období lockdownu a existence v online prostoru. Kurzy mi prospívají a vřele je doporučuji. Oceňuji, že Anička nevytváří u bylinek žádné pověry, ale spojuje čistou moudrost přírody, dlouholeté zkušenosti, zdravý rozum a vědecké poznatky a to vše předává s velkou laskavostí a klidem, který se přenáší i ke všem účastníkům kurzu.

Vždy odcházím povzbuzena a se skvělými bylinkovými produkty, které si na kurzu vyrobíme. Naplňuje mě to a inspiruje. Děkuji.“

Šárka Hyánková

„Bylinkový workshop se podle mého velmi povedl, Anička měla vše skvěle připravené, takže jsme si toho stihly spoustu říct a jarních bylinkách a jejich využití. 

Zároveň jsme si připravily tři skvělé produkty. Opravila jsem si svůj názor na popenec, když jsem se naprosto zamilovala do chuti vyrobeného popencového sirupu.

Bylo to pro mě velmi inspirativní a příjemně strávené odpoledne a chtěla bych se Aničky bylinkových kurzů účastnit pravidelně.“

Šárka Kalašová

„Workshop se mi líbil, hezké prostředí a příjemná atmosféra skupiny, která se zúčastnila. Moc jsem si užila výroby. Přece tak jednoduché, dostupné a léčivé.

Děkuji za tvůj přístup a tvoje zapálení pro bylinky. Přeji hodně spokojených účastníků. Když něco člověk dělá rád, má to ty správné parametry a i něco navíc. 

Ráda se připojím i na další kurzy. Děkuji. Vemu košík a jdu na bylinky.“

Kristýna Havlíčková

bylinkový kurz září 2022

Bylinkový živý kurz
Bylinkový workshop, živý kurz
Bylinkový sirup - živý kurz

Těším se na vás!