Konzultace — pomoc bylinkami

Chceš se vrhnout na řešení svého zdraví pouze přírodní cestou? Netroufáš se ale do toho pustit sama? Chtěla bys slyšet spolehlivé rady, co opravdu funguje pro naše zdraví? Co z přírodní říše skutečně pomáhá? Chceš se se mnou poradit o čemkoliv, co souvisí s bylinkami? 

Ráda ti poradím na konzultaci.

Konzultace probíhá zpravidla online v čase, na kterém se dohodneme. Trvá přibližně 50 minut. Společně probereme, co tě trápí. Navrhnu ti léčbu, kterou ti po konzultaci sepíšu do e‑mailu. Cena konzultace s rekapitulací léčby v e‑mailu stojí 1200 Kč.

 

Anna Bednářová

Proč se mnou?

Kytka

Citlivost a empatie

Nabízím citlivý, empatický a celostní přístup k tvému léčení.

Anna Bednaářová - konzultace

Absolventka kurzu

Absolvovala jsem dvakrát Akademii léčivých rostlin, kurz, který připravuje bylinkářka a farmaceutka Karolína Romášková. V tomto kurzu studujeme jednotlivé zdravotní potíže a léčivé rostliny, jejichž účinky jsou prověřeny klinickými studiemi.

Mnohaletá praxe

Kromě toho mám ještě mnoho let praxe bylinkářky a znám tradiční účinky lokálních bylinek.

Celostní pohled

Mám celostní pohled na léčení člověka, snažím se navrhnout komplexní léčbu, která může skutečně pomoci.

Tedy ti poradím, jak se léčit bylinkami, které mají prokázané účinky, a přidám k tomu svoje dlouholeté zkušenosti s bylinkami a svoje nadšení pro zdravý, ale zároveň přirozený životní styl.

Stonek byliny

Máš nějaké otázky?

Pokud se potřebuješ k průběhu konzultace na cokoliv zeptat, napiš mi na e‑mail  anna@bylinkoveradosti.cz, ráda ti odpovím a vysvětlím podrobnosti.