Celoroční bylinkový kurz

22 týdnů společného bylinkaření 

Online kurz — průvodce celou bylinkovou sezónou 2024

Mám zájem o kurz

 

Chceš se letos konečně vrhnout do bylinkaření?

Zahrnout byliny do svého života a plně užívat jejich možností?

A stála bys o zkušenou průvodkyni světem léčivých rostlin? 

 

Právě teď ti nabízím unikátní možnost se mnou absolvovat celou bylinkovou sezónu.
Balíček třech mých bylinkových kurzů za výhodnou cenu. Součástí balíčku jsou kurzy:

 

Jarní bylinky,

Léto s bylinkářkou,

 Podzimní bylinkové tvoření.

 

Navíc Celoroční bylinkový kurz bude zakončen zkouškou a certifikátem.

 

Tyto tři kurzy dohromady s certifikátem nabízím teď za výhodnou cenu do 10. června 2024.

Právě teď můžeš naskočit do kurzu a absolvovat letní, podzimní a pak jarní blok kurzu. 

 

Jarní bylinky - popencový olej
Jarní bylinky
Jarní bylinky
Jarní bylinky

Představ si, jaké by to bylo, kdybys znala všechny poklady bylinkové sezóny a věděla bys, jak a k čemu je použít?

 

Co kdybys přesně věděla, co s bylinkami dělat, aby nám byly co nejvíce nápomocné?

 

 

Pojď se mnou projít celou bylinkovou sezónou. 

Prožijeme společně 22 týdnů s bylinkami. 

Budeš mít ode mě plnou podporu během celé doby kurzu.

 

Jarní bylinky
Jarní bylinky - prvosenka
Jarní bylinky - prvosenka

Jak to bude celé probíhat?

 

Přidáš se k nám s letním kurzem, který začíná 1. července a trvá do 25. srpna.

Podzimní bylinky se naučíme v podzimním kurzu od 19. září do 30. října.

A pokračujeme jarním kurzem, který trvá 8 týdnů a bude probíhat od března do května.

Po skončení kurzu proběhnou zkoušky, po jejichž úspěšném absolvováním ti vystavím certifikát.

 

Bylinkové radosti - Certifikát celoročního bylinkového kurzu

Prakticky:

 

 

$

Všechny informace a videa ke kurzu budeš mít vždy na začátku týdne přehledně v členské sekci a upozorním tě na to e‑mailem.

$

Velkou přidanou hodnotou je, že ti poskytnu všechny informace také v textové podobě v PDF, budeš mít všechno důležité pohromadě, nemusíš si nic psát a kdykoli se k materiálům budeš moci vrátit. Přístup do členské sekce kurzu budeš mít ještě dva roky od přihlášení, tedy do 1. července 2026. 

$

Součástí kurzu je také speciálně vytvořená facebooková skupina přímo pro náš kurz, do které se můžeš připojit. Zde budou vloženy všechny dodatečné materiály ke kurzu jako fotografie, videa, vlákna na otázky. Bude sloužit jako diskuzní a podporující skupina, kde spolu můžeme vše online řešit a vzájemně se podpořit a ptát se na cokoli k tématu právě probíhajícího týdne, anebo bylinek obecně.

$

V rámci kurzu nás čekají společná živá volání, kde probereme všechny tvé otázky a vrátíme se k tomu, co tě nejvíce zajímá.

 

PROČ jít do kurzu SE MNOU? 

Jmenuji se Anna Bednářová. Jsem nadšená milovnice přírody, bylinek a domácího tvoření. Předávám své obsáhlé vědomosti jak z tradičního bylinkaření, tak poznatky podložené studiemi. Vyzkoušela jsem vyrábět z bylin mnoho receptů a mám své osvědčené postupy. Mám velkou vášeň a zanícení pro bylinky, které moc ráda sdílím s podobně nadšenými lidmi. 

Hned řeším všechny vaše požadavky a otázky. Mám zájem, abyste se skutečně naučily byliny prakticky používat. A v mých kurzech to jde skvěle. Kurzy totiž probíhají také v uzavřené facebookové skupině, takže můžeš hned reagovat na obsah a já zas odpovídat na tvé otázky. 

Absolvovala jsem roční bylinkovou školu u Moniky Golasovské a Akademii léčivých rostlin u Karolíny Romáškové. Od roku 2021 provozuji FB skupinu Bylinky, domácí výroba a tvoření, kde vás několikrát týdně inspiruji svými tipy. 

Miluji široké možnosti, které nám úžasné bylinky nabízejí a pod svou značkou Bylinkové radosti přináším lidem do života zdraví a radost spojené s bylinkami.

Říkají o mě

„Online kurz Byliny pozdního léta byl plný informací, které Anička srozumitelně předávala skrze videa, fotky i ucelený studijní text. Vše bylo velmi motivující jak pro poznávání bylin, tak pro jejich další zpracování. Moc se mi líbil přístup zaměřený na vnímání vlastního těla při užívání bylin a zároveň pokora k bylinkám, které jsme se během kurzu také učily. Nasbírala a nasušila jsem si čajovou směs, kterou jsem si díky Aničce sama vymyslela a cítím, že dobře funguje. Mně se kurz také propojit s mojí vášní a to je malování a inspirovalo mě to i do výtvarné tvorby.“

Lucie Antes

„Děkuji Aničce za inspirativní kurz Byliny pozdního léta. Byl nabitý informacemi — teoretickými i praktickými. Rozšířil mi obzory, ačkoli bylinkařím už řadu let. 

Motivoval mě ke sběru bylinek i výrobě produktů. Na zimu jsem připravena parádním bezinkovým likérem 🙂 Díky kopřivovým semínkům v medu mě jen tak nějaký bacil nezdolá. A třezalkový olej? Ten je skoro na všechno… 

Děkuji za příjemnou atmosféru ve skupině a podpůrná sdílení. K čemu mě bylinky vedou? K návratu k sobě samé, ke kořenům, do dávných dob… Nechejte se jimi také omámit, stojí to za to.“

Lenka Kokošková

„Aničko, děkuji za skvělý kurz o jarních bylinkách, videa jsou názorná, že mě ani nenapadají dodatečné otázky. Kurz je vyvážený, videa výstižná i zábavná a nadchla mne tvá zapálenost pro věc. A jak jsi hned názorně nafotila to “lovení” kořenů, to mě dorazilo. Kurz tedy mohu vřele doporučit všem, co s bylinkami chtějí začít, ale i těm, co už s bylinkami mají několikaleté zkušenosti. Jsem si jistá, že každý si v něm na jde informace, po kterých pátrá, a pokud náhodou ne, stačí se ptát a Anička operativně dotočí názorná videa.”

Petra Poláková

„Aničko, moc Ti děkuji za krásný jarní kurz o bylinkách, ze kterého čerpám ještě tento rok a asi budu čerpat i další léta. Díky jarnímu kurzu, sledování skupinky Bylinky, domácí výroba a tvoření jsem s i nasbírala bylinky, usušila a dnes si z nich dělám čaj nejen pro sebe, ale také pro své děti 2 a 12let. Intuitivně jsem si vytvořila bylinkovou směs a tu si s radostí a nadšením vzal na lyžování i můj přítel Honza. 

Krom sběru bylinek si z nich vytvářím také bylinné husté sirupy v konzistenci medu. Ty potom dávám dětem místo cukru do bylinkového čaje. Tento rok opět začínám sbírat bršlici kozí nohu, kterou poznám díky kurzu s Aničkou, která mne to naučila a když jsem neměla tu správnou bylinku, poznala i přes fotku, že je to něco úplně jiného. Takže Aničko, kloubouk dolů, smekám! 

Právě teď sbírám také už kopřivu a těším se, že si podle Aničky uvařím kopřivovou polévku, která je tak zdravá a chutnala celé rodině. Bylinky si také nakládám do alkoholu nebo jsem si nasbírala pupeny dle videa o gemoterapii, ale tady se mám ještě mnoho co učit a budu si muset pořídit knížku. 

Když jsem byla nemocná, zaplatila jsem si konzultace Aničky a pomohla mi. K lékaři jsem se totiž dostala až za měsíc a do té doby bych to už zdravotně nevydržela. Aničko, jsem moc ráda, že jsem měla to štěstí a dostala se do tvé skupinky a mohla si zaplatit kurzy. Je mi jasné, že bylinek je mnoho, takže se v této oblasti budu mít stále co učit. 

Těším se na další zajímavé příspěvky od tebe a další kurzy.”

Petra Kalita

Anička je skvělá a trpělivá průvodkyně. Díky ní jsem se odvážila sbírat bylinky, které jsem dříve ani neznala. Třeba o česnáčku jsem slyšela poprvé a vůbec jsem netušila, že ho mám i hned za plotem zahrady :-). Hned jsem si z něj udělala pesto. Líbí se mi i pestrost produktů, které Anička z bylinek vyrábí. 

Je dobré mít zkušeného průvodce, protože pokud vyrábíme systémem pokus-omyl, nemusí se vždy produkt podařit. Zkažené výrobky mrzí a mnohdy i od dalšího vyrábění odradí. Aničku mohu jedině doporučit.

Lucie Vopálková Skalská

„Milá Aničko, mockrát děkuji za tvůj úžasný kurz bylinek, velmi přehledné informace o sbírání a zpracování, výrobu všeho možného. 

Bylo to pro mne radostí a odpočinkem:) Tvá videa a návody jsou jasné, konkrétní a moc pěkně a srozumitelně udělané, není co vytknout. Velmi snadno si tak člověk může vyrobit doma pak sám tinktury, masti atd.

Bylo úžasné tě sledovat a též tvá ochota a laskavost s jakou se snažíš poradit, je nádherná. Proto určitě pokračuj v tom co děláš, věřím, že tvá práce není marná, ale naopak přínosná.“

Iva M.

K celoročnímu balíčku získáte také BONUSY:

 

Čajová směs

Míchání čajových směsí

V tomto bonusu ti představím 25 čajových směsí na nejrůznější potíže nebo příležitosti. Vše získáš zpracované samozřejmě také v textové podobě v PDF. 

Mast tymián

Domácí a bylinková kosmetika

Jak se vyrábí domácí krém, přírodní deodorant, zubní pasta? Jak s pomocí bylinek vyživit naše vlasy a pleť? Tomu se budeme věnovat v tomto bonusu.

Jarní kvašení - Veronika Hajková - fotka pro bonus k celoročnímu bylinkovému kurzu Anny Bednářové

Workshop Jarní kvašení

Magie květů, bylin a plevelů od Veroniky Hájkové. Základy fermentace, výroba kvašených limonád, bezové šampaňské, fermentace v medu a jarní zeleninové kvašené směsi. 

Medicinální houby - bonus k celoročnímu bylinkovému kurzu

Medicinální houby

Poklady zimních lesů. Outkovka, březovník, hlíva a troudnatec a jejich užití pro zdraví. 

Jarní bylinky
Jarní bylinky - popencový olej
Jarní bylinky - prvosenka
Jarní bylinky

Pojď se stát bylinkářkou,

 

propojit se s přírodou, zažívat absolutní pohodu a spokojenost při tvoření s bylinami.

 

Naučíš se vyrábět bylinkové tinktury, sirupy, oleje, likéry, krémy a kosmetiku, a míchat čajové směsi. Získáš inspiraci, jak byliny používat v kuchyni a při vaření. 

 

Tvoje lékárnička se naplní bylinkovými pomocníky, které opravdu pomáhají.

.

V KURZU TĚ ČEKÁ

 

  • kurz Jarní bylinky v ceně 5 900 Kč
  • Kurz Léto s bylinkářkou v ceně 5 900 Kč
  • Kurz Podzimní bylinkové tvoření v ceně 4 900 Kč
  • 4 bonusy v ceně 3 200 Kč

CELKEM 

19 900 Kč

NYNÍ pouze

14 900 Kč

(do 19.6.)  

 

 

Díky naší společné cestě už si budeš s bylinkami vědět rady a dostaneš se na cestu ke zdravějšímu životu.